Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Nonda Kajno - Po Si S'ma Njohe Zemrën  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/10/2016

2016-10-23T19:17:28

Muzika & Teksti:

Nonda Kajno
Nje nate te kthjellet o me kitare
Une me shoke tek dritarja jote
Po te kendoj une me lot ne sy
Se une nuk jam aspak fajtor

Pse zemren time ti ma copton
Dhe plage te reja po me shkakton
Ajde te lutem, ti me beso
Dhe mos mu hiq, sikur s’me do

Refreni :
Jo….Po si sma njohe zemren
Qe vec per ty mendon
Por jo…..Po si harrove castet
Qe ne u njohem bashke

Po s’njohe dashurine
Eshte kot qe te jetosh
Pse hyre ne zemren time
Qe te me shkaterrosh ( 2here )


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet