Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Nonda Kajno - U Ndame Ne Erresire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "U Ndame Ne Erresire".
3. Video është e këngës "U Ndame Ne Erresire", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Nonda Kajno - U Ndame Ne Erresire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/08/2015

2015-08-20T17:12:47+01:00Ne bankat e shkolles moj mike,
Dy emra i gdhendem dikur.
Por un nuk e di si me ike,
Dhe zemres I vura nje gur. ( 2 here )

Refreni :
Ne u ndame ne erresire,
Jeta ndarrje ka.
Porse zemra lamtumire,
Zemres nuk I tha. ( 2 here )

Dashuria e pare nuk arrohet,
Degjoje kte fjal qe trondit.
Se mali me malin s’takohen,
Por njerzit takohen nje dit. ( 2 here )

Refreni :
Ne u ndame ne erresire,
Jeta ndarrje ka.
Porse zemra lamtumire,
Zemres nuk I tha. ( 2 here )

U ndame nga shkolla mban mend,
Por ne nuk u ndame per jet
Ndaj tjeter s’e zu vendin tend,
Te gjith dashuri s’mund te ken…( 2 here )

Refreni :
Ne u ndame ne erresire,
Jeta ndarrje ka.
Porse zemra lamtumire,
Zemres nuk I tha. ( 2 here )


Më Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë