Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nonda Kajno - Zemrën Ty Ta Fala Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse.
Zemren ty ta fala,
Te besova.
Pse,
Dashurine ma vodhe me pabesi.
Pse.
Zemra ime e virgjer,
Ty te besoi.
Pse,
Ky kujtim I hidhur,
Me ndjek kudo.

Refreni :
Une per ty.
Dhe lumejte e vrullshem I ndalja
Per ty I ndalja.
Une per ty,
Edhe yjet e qiellit I zbrisja
Vetem per ty ( here )
Jo s’e kuptoj ti perse,
Jo s’e kuptoj ti perse
Pse zemren qe ti ma vrave
Serish po t a fal.

Ti shih si lotet rrjedhin
Prej deshperimit,
Ti je vegim qe erdhi
Ne shpirtin tim.
Pse,
Ti dhe vetem ti,
Jeton tek mua,
Ti,
Kthema ti serishmi
Kte dashuri

Refreni :
Une per ty.
Dhe lumejte e vrullshem I ndalja,
Per ty I ndalja.
Une per ty,
Edhe yjet e qiellit I zbrisja,
Vetem per ty.
Jo s’e kuptoj ti perse,
Jo s’e kuptoj ti perse
Pse zemren qe ti ma vrave
Serish po t a fal.Publikimi: 29/03/2016
Muzika: Nonda Kajno
Teksti: Nonda KajnoMë Shumë Këngë Nga Nonda Kajno:


Komente mbi këtë këngëNonda Kajno - Zemrën Ty Ta Fala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrën Ty Ta Fala".
3. Video është e këngës "Zemrën Ty Ta Fala", por nuk këndohet nga Nonda Kajno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.