Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nootix - Nuk E Di (Feat. Besarta Krasniqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Besarta REFRENI
Qka o ka ndodh NUK E DI mos thuni..
Me kit muzik kallet qyteti dhe katuni..
Qka o ka ndodh NUK E DI mos thuni..
Me kit muzik kallet qyteti dhe katuni..

Kur naaa dalum para Besarta me Nootix..
Palidhje boni gara se ju tjert jeni n'iks..
Kur naaa dalum para Besarta me Nootix..
Palidhje boni gara se ju tjert jeni n'iks..

NOTIX verse 1
a e din per mu ...sa shum te du...
pom pelqen... A.. bon me tu ofru...
syt e mir trupin perfekt...
thuje shlir qe um don edhe vet...HEJ

shum sene per ty i ndjej
shum sene per ty i blej
shum here per ty menoj
shum sene per ty i boj

tjerat i harroj menihere...
kur une jom me ty
pranoje zemren teme mere...
bashkohum veq na dy

Bonu gati per me dal..
Kejt kena me kall..
Ska kush qe na nal..
Lyp si un po si une ka shum rrall..

Besarta REFRENI
Qka o ka ndodh NUK E DI mos thuni..
Me kit muzik kallet qyteti dhe katuni..
Qka o ka ndodh NUK E DI mos thuni..
Me kit muzik kallet qyteti dhe katuni..

Kur naaa dalum para Besarta me Nootix..
Palidhje boni gara se ju tjert jeni n'iks..
Kur naaa dalum para Besarta me Nootix..
Palidhje boni gara se ju tjert jeni n'iks..

NOTIX verse 2
Hajde lyp nese don mat mir me gjet
hajde lyp ... por smunesh me zatet
jam hala ma i qart ... klubin ta boj nxeht

kur un jam mrena ... krejt i qojn durt perpjet Yeah ...

Un t`shti me dridh .. si me kall krejt mos u nal ... shake zemer shake
kadal dal qashtu bahen krejt
gjith ... boj skandal edhe ti ki me vrejt

njona ... thot um fal
ku mujna mu zatet .. shkojna dikun n`mal edhe kanqum krejt
qka me ba ... jam vet i preferum
e kam klubin privat .. bajna party me shkum


Ky tekst u dërgua nga  XtinaNootix
Featuring: Besarta Krasniqi
Publikimi: 19/09/2010


Nootix - Nuk E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Di".
3. Video është e këngës "Nuk E Di", por nuk këndohet nga Nootix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nootix:


Komente 0