Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nora Istrefi - Një Botë Tjetër (Another World)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Botë Tjetër (Another World)".
3. Video është e këngës "Një Botë Tjetër (Another World)", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nora Istrefi - Një Botë Tjetër (Another World)  (Feat. Jonathan Levant)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  29

Teksti:

Big Basta

Muzika & Orkestrimi:

Enis Presheva

Këngë e albumit:

"22 Hite"

Këngë e albumit:

"N'ora"

Pjesëmarrëse në

VFM 2009

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

1 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00bob.yo he,bob yo he.
bob yo he.before i filed up with le.
gould u.fly u now we need ya.
love to show with mama.
just a bahama zana.
we can go,when we're
waiting for a goal.
just shave the burn.that be down the show.
ha.down the football,is thinks for her.
yes be becase it's for Nora
it's ga-ga na no.right can.
for be prowt of kosova ou yeah

Ç'kam sot ndjenj e plotë
Ty po të pres të më
sjellësh pak ngroht
ah e di më pelqen fort
mënyra më e mirë
për ta bërë këtë loj
"nuk kam faj"
ti më bëj të ndjej
vjen nje mesazh nga ti
me fton në një suit
për V.I.P :
fillojm pak ushqim të leht
një fërkim, pëshperit
po më vjen nxeht.
Vetëm ti më sjell buzëqeshjen
më largon frikën
është ajo qe deshe
Oh baby më trego
gjithçka që di ti.

Ref:
Mënyra se si ti më mban
është gjëja më e mir qe ke (ke)
deshirën që të kam pranë
çdo ditë e më shumë më jep (jep)
Një bot tjeter ndjeje
pak mmmmmm tek unë ndjeje
ska fjalë që smund te t`leje
i vetmi që më çmend.

pak e din për të dy neve flasin
ti me shpejtsi m`qo larg
pa Stop sa më shpejt që të mundesh
skam nevojë t`kem për pak.
Më thuaj çdo fantazi
a quhet kjo dashuri
për ex-in nuk xhelozon
gjithçka qe di me tregon.

Ref:
Mënyra se si ti më mban
është gjëja më e mir qe ke (ke)
dëshiren që të kem pranë
çdo ditë e më shumë më jep (jep)
Një botë tjetër ndjeje
pak mmmm tek un ndjeje
ska fjalë që smund të t`leje
i vetmi që më çmend.

Ref(2x):
Mënyra se si ti më mban
është gjëja më e mir që ke (ke)
dëshiren që të kem pranë
çdo ditë e më shumë më jep (jep)
Një botë tjetër ndjeje
pak mmmm tek unë ndjeje
ska fjalë që smund të t`leje
i vetmi që më çmend.eeeee


Ky tekst u dërgua nga  Arlinda   tbakid   tinnushja   saramk
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet