Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Tani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

tani von te kujtoj por nuk munedm te shijoj e nje gje mir e di qe nuk paske pas faj ti
e tash ty te lendova eveten
rende e malltretova
kur vendosa
te te them jo e ti mendoje gjithmon poooooo
e po zemer kshtu eka jeta edhe pse me vjen shum rend por e di qe tek ti gjendet e verteta.
tani von e kuptova tani von vesh e mora qe me ty un shuum gabova.
te lendova e di te bera te qash edi, mirpo nje dit do ta falenderosh Zotin qe u ndava un nga ti .Nuk kemi video për këtë këngë.
Nora Istrefi - Tani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani".
3. Video është e këngës "Tani", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 0