Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nora Istrefi - Shko Tash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko Tash".
3. Video është e këngës "Shko Tash", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nora Istrefi - Shko Tash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  14

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004

Komente

Asnjë Koment

29/12/2003

2003-12-28T23:00:00+00:00pse keshtu vepron e pse keshtu ti gjith gabon nuk e di qfar don e pastaj falje kerkon, pse thua se me don pse kaq shum ti afron hesht dhe mos loto brenga edhe neser shkon. Shko tash e mos u ndal sdua te ndegjoj asnje fjal shko tash mos me prek qdo gje me mu ka vdek2rf.gabimin ti e di tani per ty ska me kthim.Ti kurr sdo te ndryshosh saher keshtu do te me lendosh per ty isha veq loj qe te vuaj ska nevoj.Sdua qe te shoh jo me ty as nuk te njoh shko tash e mos u ndal sdua te ndegjoj asnje fjal shko tash mos me prek qdo gje me mu ka vdek4x.


Ky tekst u dërgua nga Ylli
Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet