Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Istrefi - Bamboleo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  62Ky diell ko me na nxeh kete vere
sa shume sa shume e dine ti baby
e nata veç ka me na lone pa gjume
pa gjum tash vjen mengjesi

E zemra jote ftofet ftofet
e jemja veç ma shume po ngrohet
sa here qe po t'shoh po m'doket
qe veç edhe ma nxet po bohet ej

ref.2x
S'e di ti pse s'po vjen te uneee
bambamboleo, bambamboleo

E din ti sa kom qef met pas te une
te une hajde ti baby
Sa do qe ti larg meje mu afru
afru tash vjen mengjesi

E zemra jote ftohet ftohet
e jemja veç ma shum po ngrohet
sa here qe po t'shoh po m'doket
qe veç edhe ma nxet po bohet yeah

REF.2x
S'e di ti pse s'po vjen te uneee
bambamboleo, bambamboleo.


Ky tekst u dërgua nga AnnyNora Istrefi
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/06/2015
Festivali: Zhurma Show 2015


Nora Istrefi - Bamboleo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bamboleo".
3. Video është e këngës "Bamboleo", por nuk këndohet nga Nora Istrefi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Istrefi:


Komente 4