Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Muqaj - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

sa me shum te urej
aq me shum per ty ndjej

tash e them nje hidhrim
tash e ndjen trupin tim

gjithmon e dedur jam
un ty kur te shoh

behem si e marr
me as nuk te njoh

ref:(2x)
tash shko
mendo mos u afro
sje me ne zemren time djalo
kupto se sjam un me ajo

e kuptova mir qfar nga un kerkon
nje pjes e rolit tend qe ti shum e mir e aktron

po kjo gje tek un tani perfundon
me genjeshtrat e tua tani me nuk shkon

ref:(2x)
tash shko
mendo mos u afro
sje me ne zemren time djalo
kupro
se sjam un me ajo

ref:(2x)
tash shko
mendo mos u afro
sje me ne zemren time djalo
kupto se sjam un me ajo


Ky tekst u dërgua nga BehaNora Muqaj
Publikimi: 26/06/2012


Nora Muqaj - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Nora Muqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Muqaj:


Komente 0