A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Muqaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nora Muqaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri saj i vërtetë është Leonora Muqaj dhe është një këngëtare & aktore nga Prishtina. Nora Muqaj është kushërira e gazetares Anita Haradinaj dhe vajza e aktorit të madh Beslim Muqaj. Jeton në Zvicër dhe ka të nxjerrë në treg disa videoklipe. Per disa muaj, ishte nje lidhje me reperin Gold AG. Më datë 2 Prill 2010, Nora Muqaj publikon videoklipin "Hesht". Më datë 26 Qershor 2012, Nora Muqaj publikon videoklipin "Shko", të xhiruar nga produk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Nazmije Selimi

Shkenda Dubova

Teuta Kurti

Sara Kalaveshi

Monika Salihu

Edita Sopjani

Njomza Kallaba

Mirsa Kerceli

Vesa Smolica


Tags: Nora Muqaj, Nora Mucaj, Leonora Muqaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019