Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Muqaj - Natë E Gjatë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  41

naaat e gjaaattt,pa ty jo skalon,
dua qe te shoh,nga endrra me zgjo
naattt e gjat,lutem qe te shihmi te dyt,
kur ishim ketu,sdonim kurr me e u kry
-me thuaj zemra ime,sa me do mua
a jon keto gabime faje tuaja
a e beson si ndihem un
a me kujton se paku ne gjum
ditet qe na kaluan athua i kujton
me thuaj se ku mbeti gzimi jon
ku mbete ti ku mbeta un
mbeta pa ty qe desha shum

-naaat e gjat pa ty jo skalon dua qe te shoh nga enddrra me zgjo
nat e gjat lumtem qe shihmi na dy,
ku ishim ketu sdonim kurr me u kry.


Ky tekst u dërgua nga valjeta gj.mNora Muçaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/05/2013
Video Produksioni: MProduction


Nora Muqaj - Natë E Gjatë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natë E Gjatë".
3. Video është e këngës "Natë E Gjatë", por nuk këndohet nga Nora Muqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Muçaj:


Komente 6