Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Muqaj - E Mbyllur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

KA KOH
E MBYLLUR VETEM
NE DHOMEN TIME RRI
ME MUNDON QDO GJE NE JET
NUK DUA KURR TJA DI

MUNDOHEM PRAP TE ZGJIOHEM
DHE DRITEN PRAP TA NJOH
MENDJA MA DO VETEM ERRESIREN TA SHOH
REF
ME JEP PAK NDIM
ME MUA FOL
DUA TE JETOJ

ME JEP PAK FORC
ME JEP PAK NDIM
ME MUA FOL
DUA TE JETOJ
ME JEP PAK FORC

E ME SHOQEN TANDE TE MIR
MUNDOHESH DHIMBJEN QE TA NDASH
AJO SHFAQET ARMIKU PYT
NE QASTIN KUR AFER
TI DOJE TA MBASH

ATA QE MENDON QE TE DUAN
KNAQEN ME FATKEQSI
NESE I KERKON PAK NDIM
TE THOJN NUK DUA TJA DI

REF 2X
ME JEP PAK NDIM
ME MUA FOL
DUA TE JETOJ

ME JEP PAK FORC
ME JEP PAK NDIM
ME MUA FOL
DUA TE JETOJ
ME JEP PAK FORC


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Nora Muçaj
Publikimi: 05/03/2014


Nora Muqaj - E Mbyllur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mbyllur".
3. Video është e këngës "E Mbyllur", por nuk këndohet nga Nora Muqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Muçaj:


Komente 0