TEKSTESHQIP

Nora Muçaj
Për Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Ty" kënduar nga Nora Muçaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, krijimi muzikor vjen i finalizuar para publikut i plotësuar nga sfera vizuale me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 23 Nëntor 2019.