Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

North Side

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: North Side është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, North Side marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Bashke". Në Prill 2006, North Side marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Hasta La Vista"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Double-G

G-X

Eklips Family

Master D

Treshat

O.R.G

JT

Arm

RealGangsta

T1gr4t


Tags: North Side

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet