Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Nota Fest është një festival muzikor e njohur. Festivali “Nota Fest” eshte festivali i vetem shqiptar ne Maqedoni. Ai zhvillohet ne Shkup dhe çdo vit sjell hite te reja dhe kengetare qe pasurojne estraden shqiptare dhe argetojne popullin shqiptare gjate tere vitit. Ky festival ka vite te tera qe funksionon pa perkrahjen e Ministrise se Kultures edhe perkunder asaj se eshte festival i vetem i shqiptareve.Në fund të vitit 2010 festivali i muzikës moderne “Nota Fest” do të mbahej për herë të fun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Mikrofoni I Artë

Zambaku I Prizrenit

Flaka E Janarit

Musical-Fest

Shkodra Fest

Polifest

Kenga Ime

Prizreni Music Fest

Zhurma Show

Kosova Fest

Tags: Nota-Fest, Fest Nota, Nota E Art, Nota E Arte, Fest Nota E Arte, Maqedoni, Shkup


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet