A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nota Fest 2002

TV/Radio: MRT / Radio Shkupi

ÇMIMI I PARE:

Tuna Sejdiu - "Ciao Machoman!"


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019