Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Novruz Vengo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Novruz Vengo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Tetor 2016, Novruz Vengo publikon videoklipin "Orkestrale 2016"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareNuse U Nise

O Dhenderr Ku Vete Keshtu


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Artan Korra

Ylli Alushaj

Arjan Zika

Geron Dervishi

Sokol Fejza

Kastriot Adushi

Gerti Muçollari

Rrapo Hazizaj

Redi Penko


Tags: Novruz Vengo, Novrus Vengo, Nevruz Vengo, Nokia I Beratit

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet