Më mbaj mend (për 1 muaj)

NR - Uje Tokesor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ergeni:
Nxenes sot do te mesojm per uje toksor bashkohor kur e marrim ca dhe dhe ca uje qa fitojm i over dozirat
mes parkut.
Per her t'par kur kom ra n'overdoz jom shtri n'tok m'kan lag me H2O jom bo uj toksor uj toksor jom bo uj toksor uj toksor
3 or n'tok 3 ore n'det 3 ore gips as ni sekond straight 3 or ftoft e 3 or nxeht deidrim total babes a je normal
kom qef me gjujt raketa uje tok tok uje mineral o bal jam uje toksor me goj si respirator ja nisi fluturimi
xx zilja kush o ramush haredini.
Arianiti.
Hej niti djali jem te dera o ka t'thirr ni djal si ti skizofren.
Ergeni.
I roma dokumetat e rollitjes n'mes parku n'mes dites po bi n'provim t'spllifitjes.
Niti
E tash sillna me spif n'road me tru jasht e me trup n'tok shendrrona n'jashtoksor jashtoksor
mos ti je jasht e un mrena mor mos kesh me zor kesh me zo ata qe nuk munen me fol let keshin me dor
ata qe t'bin shi ket hin mrena kur t'bjen bor ata qe pin cigare n'eta zavensojn me moll mos merrni i-ja
s'ju hup fija ju ik hija ma mir rrini te shpija ma keq shko kudush po mos u leq rren i keq duni pleqt
shum keq jom k**i ma thej.
Ergeni.
U knaqem tu u knaq e kurr su gzum ama hakmo dhun fol ti qe je ka shun se ti qi ropt guri shkaba dhe
flamuri snoop dogu a po ju pelqen epilogu
niti
o ma i mir monologu se dialogu.
ergeni
po pilohu mos u kfjell drogohu.
niti
ama taxhi taxi jo taxi po asi qe pasohet se ropt ti qi. ti qi ti qi ti qi..


Ky tekst u dërgua nga Rhoni Nr GjilanNR
Publikimi: 28/12/2007


NR - Uje Tokesor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uje Tokesor".
3. Video është e këngës "Uje Tokesor", por nuk këndohet nga NR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NR:


Komente 0