Më mbaj mend (për 1 muaj)


NR - Pi Heineken

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pi Heineken".
3. Video është e këngës "Pi Heineken", por nuk këndohet nga NR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NR - Pi Heineken  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/04/2013

2013-04-21T18:59:50+00:00Ergeni:

Pi Heineken tu lujt si gjaja teken
per sen t'karit s'tbjen nmen
30 boksa me mi jep ren mu s'mdhem
skom nevoj mi ter flokt me fen
se edhe un e kom stilin tem
srri kurr me 1 ven
kisha pas qef me jetu n'Harlem
po so ka mlen dosti jem
se o tu pa andrra pidh me ...
tripi shpejt rahat spo mlen
spo vi per me hyp ntren
rrenqetht mi qoj qiky sen
1 tomahawk prej s'naltit po vjen
shum shpejt bjen eksplodon
ti kcen deri nfund tnjerzimit flen
lutesh me ekzistu si qen
ma mir se tash mledh men
se as 1 bubrrec nuk ..
m'han kari qa menon
ku je e ku je ka shkon
kon e don e qa bon
kon e nxen e kon e lshon
kon e qin e kon e fejon
kon .......
kon e pren e masakron
kon e rreh e lemon
jo mu po pidhin ton
per hiphop jom faraon
jo veq un po NR teton
baaal dil jasht qa kari je ka bon

BimBimma:

Hajde inspirom bit ofrom
t'thom qa du veq lshom
se rima sa tdush kom
goja kaniher gabon
dhomi kur vizllon
truni kurr nuk em tradhton
nese rrej lajmrom
prej hiphopit perjashtom qmontom
prej njerit bom atom
bone punen e harrom..
veq trip e ki besom
bon definicion qfar MC'je jom
mos fol permendsh analizom
n'kofsh pidhnane bombardom
nese smun respektom
nese don ti sulmom
nuk e di sa larg tshkon
nkofsh i mir deformom
n'paq qka hajde msom
e boj qata qka e thom
gipsin prej natyre e kom
me digitron dirigjom
jom i armatost deri n'dhom kontrollom
ndaq edhe....
hiq nuk e di sa tnimon
se jom qaj qe jom
per hiphop jom toxon
jo veq une po NR teton.


Ky tekst u dërgua nga L
Më Shumë Këngë Nga NR:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet