A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nrg Band - Ama (2004)

Nrg Band - Hallabatana (2006)

Nrg Band - Nina (2009)

Nrg Band - Nr. 4: Ashtu Sikur Dje (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019