Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nuclear Pimp

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Nuclear Pimp është një këngëtar. Fitimi jeton ne Dardan ne lagjen Qameria. Ndryshe njihet me emrin Nuclear P.i.m.P ose F-Tim. Ai ka shkruar tekste dhe ka kenduar dhe kendon Rap per grupin nga Dardana "O.G'Family". Ky grup eshte kunder INTACTA-v....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Nuclear Pimp

Komente 0