Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

Nuke është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »



Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

The Rose

Sllimi

Natra

Underground Mc

Kino

Floriant Salihu (Flow)


Tags: Nuke

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet