Numen
Numen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Numen është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 9 Nëntor 2020, Numen publikon videoklipin "Ti Më Le". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Numen. Produksioni audio u realizua nga ANSO. Më datë 28 Shtator 2022, Elinel & Numen publikojnë videoklipin "S'ka Tjeter". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Elinel & Numen kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge, ndërsa arranzhimi u krye nga ANSO. Videoklipi u prodhua nga Smartmotion Films, ndërsa produksioni audio ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0