A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Nura është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Nura, emri vertet eshte Nuredin Avduli dhe kendon neper dasma dhe ne mbremje. Më datë 11 Dhjetor 2014, Nura publikon videoklipin "Ilahi Për Nënën". Më datë 25 Gusht 2015, Nura publikon videoklipin "Fantastike M'dole". Më datë 10 Shtator 2016, Nura publikon videoklipin "U Largove". Më datë 27 Tetor 2016, Nura publikon videoklipin "Hip Hop Tallava". Më datë 3 Qershor 2017, Nura publikon videoklipin "Lulije". Më datë 3 Korrik 2017,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Uran Dervishi

Celi Uka

Alban Luzha

Besmir Hoxhaj

Bekim Dehari

Kujtim Ibrahimi

Baif

Big Boy Niti

Anton Tetaj

Tankilla


Tags: Nura, Nuredin Avduli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019