Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35
  • Emri i Vërtetë:
  • Nush Mehmeti
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Nush është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i plotë i tij është Nush Mehmeti dhe jeton momentalisht ne Prishtinë. Më datë 21 Shkurt 2018, Nush publikon videoklipin "Zar". Më datë 28 Mars 2018, Nush publikon videoklipin "Ka Je". Teksti u shkrua nga vetë Nush. Më datë 4 Maj 2018, Nush publikon videoklipin "3Z". Më datë 16 Gusht 2018, Nush publikon videoklipin "Prishtinalit", në bashkëpunim me Klepto. Më datë 29 Qershor 2018, Nush publikon videoklipin "Rruges Per Tirane". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

8
4
12
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Dossty

Timi Novoberda (Tim)

Lav'da

Buta

Niku

Agon Nimani

Mad Lion

Legjenda

Tags: Nush, Nushi, Nu$H, Nush Mehmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet