Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Rabbel Beriyye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Larg Vatanit"

Komente

Asnjë Koment

15/06/2017

2017-06-15T00:36:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rabbel Beriyye" kënduar nga Nusret Kurtishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nusret Kurtishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet