Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Vijne Vaporat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Vijn vaporat moj nane bregut tdetit

O dile shihni moj nan asqert e meretit(2)

Disa kajshin moj nane disa knojshin
O ka ni leter moj Nan vilat e qojshin (2)

Ka ni leter moj Nan pe qojn vilate

O për shtat vjet o moj Nan t'na presin Grate(2)

Si mos tpresin moj për shtat vjete

O leti marin moj nane burrat pleqe(2)

Burrat pleq o moj nane pleq me mjekërr

O ishalla vjen o moj nan naj devër tjetër (2)


Ky tekst u dërgua nga Fuad Topalli

Nusret Kurtishi - Vijne Vaporat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vijne Vaporat".
3. Video është e këngës "Vijne Vaporat", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 0