Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nusret Kurtishi - Selame Nga Kudsi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selame Nga Kudsi".
3. Video është e këngës "Selame Nga Kudsi", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nusret Kurtishi - Selame Nga Kudsi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

17/04/2020

2020-04-17T15:30:12+00:00Selam për të Gjithë me zemër e shpirt
Selam për Sahabët që sot na bëjn drit
Selame nga Kudsi xhamia Aksa
Selam për Medinën dhe Ummul Kura

2x
Nga ky vend i dashur që është si ilaq
Resuli bekuar ungjit në Miraxh

Nga toka e bekuar Sidretul Munteha
Toka edhe qiejt thrrasin veq Allah
Selame nga Kudsi toka shum Profetve
Nga Vendi i Miraxhit nga mëshira e jetve

2x
Selame të Gjithve nga Kibla e pare
Nga toka e ibrahimit që su doxh në zjarr

Qe ndërtoi qaben Mesxhidi Aksan
Me trashëgimtarët e ndryçoj dynjan
Kudsi i bekuar me mirsi i plot
Ne smund të të ruajm truan veq një Zot

2x
Ty sta zhduk shkëlqimin jo as një njeri
Qoft Musliman apo jabanxhi!!!


Ky tekst u dërgua nga Nedim Berisha
Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet