Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - Gurgullon Lumi Në Xhennet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Gurgullon lumi ne gjenet
Allahun duke permend
Kur bilbilat fluturojn Allah
Allah Allah gjitnje thojne 2x

Ne xhenit Daru Selam
Tmirat e Zotit fund nuk kan
Ska mundime hidherim Allah
Allah Allah o shpetim 2x

Ne xhenetin Eneim
Besimtaret gjene gexim
Gjithqka syri nuk ka pa Allah
Allah Allah e ke ba 2x

Ne xhenetin Darul Huld
Zoti vdekjes i dha fund
Gjitçka mendja se kujton Allah
Allah Allah e ofron 2x


Ky tekst u dërgua nga Munir BehramiNusret Kurtishi
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/04/2022
Teksti: Mahir Hasani
Melody: Trashëgimi Islame
Studio: Np RecordsNusret Kurtishi - Gurgullon Lumi Në Xhennet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurgullon Lumi Në Xhennet".
3. Video është e këngës "Gurgullon Lumi Në Xhennet", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 0