Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nysret Haxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Nysret Haxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Më datë 9 Maj 2018, Nystret Haxha publikon videoklipin "Dëshmorit Avni Klinaku". Më datë 23 Maj 2018, Nystret Haxha publikon videoklipin "S'du Me T'pa". Më datë 2 Nëntor 2018, Nysret Haxha publikon videoklipin "Nëntori I Kuq"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fran Piniqi

Lek Pecnikaj

Nikolin Perpali

Bledar Kaca

Haxhi Zeneli

Agon Nimani

Demir Zena

Xhelal Xheladini

Niku

Pajtim Struga

Tags: Nysret Haxha, Nystret Haxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet