Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.T.R. - Xhelozoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

xhelozoni xhelozoni hapni gojat
karkafshoni se su tj sen na boni derdhet gjaku bohet nomi
xhelozoni xhelozoni hapni gojat
gargafshoni se su tj sen na boni derdhet gjaku bohet nomi be sa shum bohet kur shiptari ka shm vler po shkerdhatat e sotem erdhi dhe kjo dita


Ky tekst u dërgua nga MegiO.T.R.
Publikimi: 06/12/2008


O.T.R. - Xhelozoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozoni".
3. Video është e këngës "Xhelozoni", por nuk këndohet nga O.T.R..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga O.T.R.:


Komente 0