TEKSTESHQIP

O.T.R.
E Thej Tej Per Tej
Lyrics

intro:
yeah we got it right here
this is what you want motherfuckers
ha we don't crazy boys
otr we run this motherfucking game bitch

refren (x2):
mos ec ti shej po gjin s'ta lej
i se ti ke dru po un e thej tej per tej
a thu si je pidh nane kejt qi ke ti vataljane
preka dikun s'ta kam pershendes familjen tane

1:
i shkelni durt e dini jasht krejt se po vjen ushtrija
otr-i duouble g-ja sjohen rretht e kqija
hajde nisjani vrapit se per ju vjen fatkecija
se po vjen ushtrija mushme plot me sene t'kqija
me lujt s'dini me lujt me gjujt s'dini me gjujt
veq po lefni kot ikni se keni lushujt
ca po boni hic s'po boni veq po hapni gojen
ikni nisni vrapin po qysh lujeni lojen
se veq pidha jeni bole s'keni me shty me ushtrin
ta qifsha familin hajde ma trego trimin
e jo c'ke me nje leh qa njeri ulet perpjet
ikni se erdha ta joni otr-i me shum vet
kuqa ju ka gjet erdhen trimat e vertet
ikni se un t'vij me mikun c'bani shajt ket pitsolet

2:
gjo mire shqipe sen nuk e prite
menove se me shpejt se un ti mu urrite
e dite shum shpejt do jem mo lart se ti
se jena otr krejt veshun kuq e zi
pse po luajn djemt se kur permena ket ushtri
e di ma ke inatin po sun e ndryshon fatin
vij me shum shok dhe ta fik sahatin
kush ma ka inatin e du shum
hani mut mas shpine se ma boni 3 gorjun
ikni lejeni lojen se hijni otr-i
hajde pak ta shohim kush ka dal i pari
hajde let guxoj kush te doj le te m'nali
hajde let provoj se e djegi sikur bari

kshu e boj un kshu e bojn dhe shokt e mi
kshu e bon otr edhe double g
hahahahaha... o shit

refren (x2):
mos ec ti shej po gjin s'ta lej
i se ti ke dru po un e thej tej per tej
a thu si je pidh nane kejt qi ke ti vataljane
preka dikun s'ta kam pershendes familjen tane

3:
ja nisa ju grisa krejt ju jeni pisa
krejt ma hani karin se na jena si lisa
kqyre nanen shqipe motren shih si ti cendisa
krejt ju myta krejt ju muta krejt ju arapisa
kto sene qe i knoj tash me vepra un i boj
se erdha me vllasni per ushtri un po luftoj
po vij me shoqni inatcijt i sfitoj
se jena djemt e supje dhe armat po dorojm
hajde dilni ose ikni prapa ju mos shani
jena mbretet e ksaj loje siper ka qu tash luani
se erdhi otr-i tash shum vet tash po qani
erdhem ne nga supje dhe ushtart nga gilani
krejt motren n'pidh per ata si m'kan inat
se fatin e shkultoj

refren (x2):
mos ec ti shej po gjin s'ta lej
i se ti ke dru po un e thej tej per tej
a thu si je pidh nane kejt qi ke ti vataljane
preka dikun s'ta kam pershendes familjen tane

DËRGOI: