Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: O2 është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2003, O2 publikojnë albumin "Shekulli I Njëzet E Parë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentShekulli I Njëzet E Parë (2003)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Erozioni

Supernova

Night Rappers

Vllezrit Susuri

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

Vëllezërit Zikolli

Tempulli G

Orient Express

Tags: O2, O 2, O-2


Komente mbi këtë artist