Më mbaj mend (për 1 muaj)

O2 - Pendimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

tani vin keto fjal degjoj ti kto fjal nga goja don me dal ne koh me vjen nje val e zgjuar e shemtuar qe askush smund ta ndal.-ndalu ti mor djal se ska vdek nate e gjat sje i vetmi ne kte bot qe veten do me zhduk prandaj na trego se gabimet nuk kan fund.-e di e di zdu tma tregosh dal nga dal e drejta nshesh ka me dal
vetem po te tregoj dikush do me degjoj un jam fajtori e ska fajtafon
koha sme premton me ka lon sdua me humb gjurm.- syt e vdekjes si ke prandaj mos u tut ti je ai spjegohu ke koh mos u ngut pasi qe tgabosh bohu burr mos u lut na trego se ca ke bo tani do te gjykojm te drejten duhet ngopur kete duhet ta kuptojm
-nuk kam qaj nuk dua te qaj njeri kur gabon kesaj ndryshe i thon faj ne mendjen time sillen mblidhen mendime qe nuk vlejn ti pra me degjo e me trego se ca eshte kjo.
-arsyja pse pendohesh fol pse per cka kto fjal si ne hije ne kok me kan ra shiko mu qendroj pran pasqyres qysh me bo si mbikqyres i ksaj menyres.-degjoj per jeten mendimi keq do ma merr zotroj dola ne rrug nje jet e shkatrova nuk krenohem se gabova.-ti je ai qe nuk e fshe veten nuk kemi zemer te denojm kur fol te verteten dhe gabimi kur pranohet ndonjeher mund te falet ti je teper i drejt po sbesoj se je i vertet


Ky tekst u dërgua nga Ndeshkusi HwsO2
Publikimi: 14/09/2011


O2 - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga O2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga O2:


Komente 0