Më mbaj mend (për 1 muaj)

Objective - Krenaria Jonë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jem Ballist tifoz kuq e zi
Për Shkëndinë gjith jemi nji
Sot e nesër për gjithmonë
Oj Shkëndijë drita jonë
Nëse humb nëse fiton
Për gjithmonë në zemrën tonë.

REF:
Luj Shkëndijë o krenarija jonë
Gjithë Ilirida po jehon
Luj Shkëndijë o kampion
Sot Tetova po feston

Nën flamurin kuq e zi
Japim besën per Shkendinë
Stadiumi po ndricon
Marshin Beqiri na bashkon ...
Objective
Publikimi: 28/05/2012
Video Produksioni: EMF Creative


Objective - Krenaria Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krenaria Jonë".
3. Video është e këngës "Krenaria Jonë", por nuk këndohet nga Objective.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Objective:


Komente 0