Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oborri - Pranvera Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Çelën lulet n'kopshtin tim
Këndon bilbili me gëzim

Erdh pranvera përsëri
Dielli na sjell lumturi

Dallëndyshet fluturojnë
Gjithë bilbilat po këndojnë

U mbush natyra ngjyra-ngjyra
Të gjithë neve na qeshë fytyra
Oborri
Publikimi: 01/12/2017
Muzika: Oborri
Orkestrimi: Oborri
Teksti: Oborri & Dea Dedi
Mixing & Mastering: Tomor Kuçi
Mixing & Mastering Assistants: Arbër Salihu & Genc Salihu
Recorded In: Shyt.Oborri - Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera".
3. Video është e këngës "Pranvera", por nuk këndohet nga Oborri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oborri:


Komente 0