Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Më Trego Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Merri sytë e mi dhe shiko përrth
Më trego se ç'po sheh ti
Merre zemrën time dhe jeto me te
Më trego se ç'po ndjen ti

Unë po vdes çdo ditë nga pak
Nuk jam afër, por jam larg

Do të bëj çdo gjë të bëhet më mirë
Më trego ku duhet të filloj
Dua të jetoj për një ditë më të mirë
Më trego mëngjesi kur do të agojë

Unë po vdes...
Oda
Publikimi: 01/12/1995


Oda - Më Trego
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Trego".
3. Video është e këngës "Më Trego", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0