Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Cka Te Bej Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me shiqon dhe me buzeqeshe
Zemren e paster ne sy ta shoh
Gjithmone e imja dua te jeshe
Me duhet dashuria jote te me ngrohe

E cka te bej une kur ty nuk te kam afer
E cka te bej une kur ti me mungon
E cka te bej une ne ditet e ftohta
E cka te bej une kur vetem ti mund t´me ngrohe

Ti je cdo gje per mua
Si nje engull ty te kam
A s´e sheh sa shume te dua
Dhe sa i lumtur me ty jam

E cka te bej une...
...
..

Dhe kur era e ftohte ne deren tende troket
Mos harro se mua me ke do te mbroje gjithmone ne jete
Dhe kur je larg meje ti mos u frikeso
Perhere te kam ne zemer per ty une jetoj

E cka te bej une


Ky tekst u dërgua nga  taulantOda
Publikimi: 01/12/1998


Oda - Cka Te Bej Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Te Bej Une".
3. Video është e këngës "Cka Te Bej Une", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0