Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Ndeja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ndeje e madhe mbahet sot
Elita mblidhet ftesa thote
Vetem nese te holla keni
TE paftuar mund te hyni

Femije te eterve te shquar
Djem e vajza te lazdruar
Sot nen qiellin e Prishtines
Prezentojne moden e stines

hej njeri me fytyre te ngrysur
Pse ti ftesen po e shiqon
Vazhdo rrugen nga je nisur
Ti elites nuk i takon

Biznismena te kalitur
E sponzore te mirepritur
Me manekene e modele
Kendojne kenget e kesaj vere

Producenta regjisore
Patriota t´pares dore
T´gjithe te mbledhur aty jane
Ballantine n´shok e kane


Ky tekst u dërgua nga  taulantOda
Publikimi: 01/12/1998


Oda - Ndeja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndeja".
3. Video është e këngës "Ndeja", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0