Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Buze Lumit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sa her qe kaloj buz lumi e kujtoj vendin ton dhe lojrat qe i ben pran tij.
shum gezime dhe hidherime un dhe ti se bashku buz lumi ti ndajm heeeeee

REF 2x:
koha shkon koha vjen
kurse un dhe ti
mbetemi ata qe jemi

Tani si ne enderr i kujtoj ato dit
qe s'bashku i kaluam ne...
shum gezime dhe hidhrime
une dhi ti sebashku buz lumi ti ndajm

REF 4x:
koha shkon koha vjen
kurse un dhe ti
mbetemi ata qe jemi
Oda
Publikimi: 01/12/1995


Oda - Buze Lumit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buze Lumit".
3. Video është e këngës "Buze Lumit", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0