Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Ëndrra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te gjitha enderrat qe i kam enderruar,
Athua ende ekzistojne,
Apo jane ne mendjen time,
Qe nuk do zgjohet nga enderra e embel.

Zgjohu jeto jeten ashtu sic di,
Apo enderro dhe jeto ne vetmi.

Jeta eshte si lum i trubullt,
Si lum i trubullt kur merr vale,
E ne mbesim per nje moment,
Ta shijojme enderren e pa enderruar.

Zgjohu...


Ky tekst u dërgua nga GorillazOda
Publikimi: 01/12/1995


Oda - Ëndrra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndrra".
3. Video është e këngës "Ëndrra", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0