Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Qyteti I Zymtë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kohe e zymte ne kete qytet,
Une si hije, ec ngadale,
Degjoj hapa, s'jane te mire,
Sillem rreth por nuk e njoh askend.

Kerkoj rruget qe i kam njohur,
Por asnje nuk mund ta gjej,
Kerkoj syte qe m'kane shiquar,
Nuk jam ne enderr, por jam ne ferr.

Kenga po ushton, diku larg nga une,
Ndoshta jam ne enderr, ndoshta jam ne gjume,
Eja me shpeto, me nxjerr nga ky ferr,
Doren me shtrengo, mos me le te mjere.


Ky tekst u dërgua nga GorillazOda
Publikimi: 01/12/1995


Oda - Qyteti I Zymtë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qyteti I Zymtë".
3. Video është e këngës "Qyteti I Zymtë", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 0