Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oda - Era Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Sa herë e dëgjoj erën
Nga largësitë me del ti
Kujtimet mbulojnë mendjen
Dhe rrënqethem në vetmi
Më duket të shoh ty

Ref.Buzëqeshjen tënde,
zërin tend , mua mi sjell era .
Shikimin tënd ,buzët e tua ,
M'i shëndritë pranvera
Më ec ngadalë dhe nëpër qiell
Sikur t'ishe zanë
Emrin tënd e dëgjoj n'ere
Më duket të shoh ty ..

Sa herë e dëgjoj erën
Nga largësitë më del ti
Kujtimet mbulojnë mendjen
Dhe rrënqethem në vetmi
Me duket të shoh ty

Ref 2x .Buzëqeshjen tënde,
zërin tënd , mua mi sjell era .
Shikimin tënd ,buzet e tua ,
Mi shëndrite pranvera
Me ec ngadal dhe neper qiell
Sikur t'ishe zanë
Emrin tëndë e dëgjoj n'erë
Më duket të shoh ty ..


Ky tekst u dërgua nga SamireCurriOda
Publikimi: 11/06/2010


Oda - Era
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Era".
3. Video është e këngës "Era", por nuk këndohet nga Oda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Oda:


Komente 2