A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Odeta Katundi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  44
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
BIOGRAFIA: Odeta Katundi është një këngëtare e njohur. Pas shtatë vitesh karrierë të suksesshme me grupin Mister, këngëtarja shkodrane Odeta Katundi jeton në Tiranë. E diplomuar me rezultate të larta në Fakultetin Juridik të Universutetit të Shkodrës, aktualisht punon si juriste në një firmë ndërtimi. Debutimet më të suksesshme me grupin Mister: Kulti im dita ime – Festivali i pranverës 1996. Krimi nuk jam unë – Festivali i 35 i këngës në RTSH, dhjetor`96 Fundshekull – Festivali i pranverës 199...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Gjikola (Mimi)

Miradije Aliu

Antigona Rustolli

Antigona Sejdiu

Sherife Sherifi

Enxhi Nini

Azra

Laureta Meci

Drita D'avanzo

Aferdita Bajrami


Tags: Odeta, Odeta Katundi, Mister

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019