Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Odeta Katundi - Nese S'me Njeh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2003

2003-11-21T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003
MOS U TRISHTO
PSE DASHURINE NUK E ZGJOVE.
MOS U FRIKSO
SE JETEN TENDE VEC TI E KE.

PSE REND NEPER NATE
DHE ME SHPIRTRA TRAZOHESH?
NESE MENDON SE LUMTURI PER TY NUK KA,
VETEM GABON.

REF.
NESE S’ME NJEH
ATEHERE PRAPE EJA ME KERKO,
NESE DOT S’ME GJEN SE KU QENDROJ
VETEM HAP SYTE DHE ME SHIKO
SE EKZISTOJ.

NESE S’ME SHEH
PRAPE HAP PAS HAPI TI ME NDIQ,
NESE NDJEN VETMI DHE S’ME TAKON
VETEM ME THIRR TEK TI TE REND
SHPEJT DO TE VIJ.

ASGJE MOS KERKO
KUR VETE RRUGEN S’E ZGJODHE,
QENDRON N’UDHEKRYQ
DHE NGA SHKON AS VETE S’E DI .

HUMBET KOT ME KOT
VEC PAS HESHTJES QE ZGJODHE.
MENDON SE KJO BOTE
MIRESI ME NUK KA PER TY?
VETEM GABON

REF.
NESE S’ME NJEH
ATEHERE PRAPE EJA ME KERKO,
NESE DOT S’ME GJEN SE KU QENDROJ
VETEM HAP SYTE DHE ME SHIKO
SE EKZISTOJ.


Më Shumë Këngë Nga Odeta Katundi: