Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Odietamo

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Odietamo është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2005, Odietamo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Me Ka Marre Malli Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Peppermint

Bom Bom Band

Mega Band

Centimetri

Orjent Memo

The Fish Hook

Harrnat

Peter Pan Quartet

Urban Band

G-Street

Tags: Odietamo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet