Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

OG043 - Vetem Une  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/10/2006

2006-10-20T05:45:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Une" kënduar nga OG043.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga OG043:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet