Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.G. - As Vete S'e Di Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

vjen wekeendy i rralles
prap ne pub me gjen mua
ndoshta jam i dehur qe plotesoj une tekat tua
ja dhe ajo tjetra qe me kerkon mua ti afrohem
por une dua vepra qe skan motiv te kuptohen
po pra po pra po mpelqen
dhe ajo tjetra shume ja vlen
qe te gjitha une i dua
qite zot kush eshte per mua
qite zot lehte se kam
njena me thote me ngjan
tjetra me thote cfare makine mban
qe ketu u mor vesh cfare halli kan

ne cdo dite te javes per tiu nderruar juve
me cdo nje te rralles nga e hena ne te shtune
me pelqen ne te pare
si ekane pamjen
se kush eshte per mua ne kerkim jam une

2.cfare ju beni dhe une dua
ne nje mendje me keni mua
per te shkuar perfunduar
dicka te re per te provuar
deri sa te zbardhi dita
..................


Ky tekst u dërgua nga KristjanaOG043
Publikimi: 18/10/2009
Festivali: Top Fest 6


O.G. - As Vete S'e Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Vete S'e Di".
3. Video është e këngës "As Vete S'e Di", por nuk këndohet nga O.G..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga OG043:


Komente 0