Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

OG043 - Intro K'tu Apo Atje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"K'tu Apo Atje?"

Komente

Asnjë Koment

14/09/2012

2012-09-14T17:04:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Intro K'tu Apo Atje" kënduar nga OG043.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga OG043:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet