Ogert Agaj
Ogert Agaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ogert Agaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Shkurt 2017, Ogert Agaj publikon videoklipin "Syri Shqipes Rridhte Lot". Më datë 1 Shtator 2017, Ogert Agaj publikon videoklipin "Tepelen Qe Linde Trima". Më datë 8 Dhjetor 2020, Ogert Agaj publikon videoklipin "Nje Shikim Si Ai". Më datë 6 Janar 2022, Ogert Agaj publikon videoklipin "Vajza Nga Tepelena". Më datë 17 Shtator 2022, Ogert Agaj publikon videoklipin "Vetem Nena". Teksti i këngës u shkrua nga Armand Trebicka....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0